Ta rodzina jeszcze się powiększy. Małżeństwo spodziewa się 22. dziecka

Świat
Ta rodzina jeszcze się powiększy. Małżeństwo spodziewa się 22. dziecka
Facebook/The Radford family

Małżeństwo z angielskiego Lancashire ogłosiło, że spodziewa się dziecka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że będzie to już 22. potomek pary. Dziecko ma przyjść na świat w kwietniu przyszłego roku.

44-letnia Sue Radford oraz jej 48-letni mąż Noel podzielili się radosną nowiną za pośrednictwem wideo opublikowanego na YouTubie.


- Teraz już wiecie, że będziemy mieli kolejne dziecko - powiedziała na nagraniu szczęśliwa kobieta. Dodała, że jest w 15. tygodniu ciąży.

 

ZOBACZ WIĘCEJ: 74-latka została matką. Urodziła zdrowe bliźniaki

 

Płeć dziecka nie jest jeszcze znana, ale kobieta ma nadzieję, że będzie to chłopiec.

 

 

Rodzina Radfordów jest najliczniejszą w Wielkiej Brytanii. Są bardzo popularni - mają swój kanał na YouTubie i profile w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których chętnie dzielą się informacjami ze swojego prywatnego życia.

 

 

Sue i Noel są rodzicami 11 dziewczynek i 10 chłopców. Najstarsze dziecko pary - Chris - ma 30 lat. Oznacza to, że kobieta urodziła go, gdy miała zaledwie 14 lat. Od tamtej pory częściej jest w ciąży, niż w niej nie jest. Ostatnie z licznego potomstwa ma 10 miesięcy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Birthday meal out for Phoebe’s birthday 🎂 #birthdaymeal #gifted

Post udostępniony przez Radford Family (@theradfordfamily)

 

W 2018 roku, po narodzinach ostatniego dziecka, małżeństwo ogłosiło, że nie zamierza mieć więcej potomstwa. Skończyło się jednak na zapowiedziach.

 

"Matka największej brytyjskiej rodziny po prostu nie może przestać zachodzić w ciążę" - komentują doniesienia o kolejnym dziecku brytyjskie media.


Co ciekawe, Radfordowie są już również dziadkami. Ich 25-letnia córka Sophie urodziła już troje dzieci.

 

Rodzina wraz z całą gromadką dzieci mieszka w czteropiętrowym wiktoriańskim domu z 10 sypialniami. 

 

ZOBACZ WIĘCEJ: Kobieta urodziła własne wnuki. Spełniła marzenie syna

 

Głównym źródłem ich dochodu jest piekarnia, którą prowadzi głowa rodziny. Jego żona zajmuje się domem. Brytyjskie media podkreślają, że małżeństwo dostaje od państwa jedynie 170 funtów pomocy tygodniowo.   

 

Małżonkowie przyznają, że czasami posiadanie takiej gromadki dzieci jest uciążliwe. Zwracają uwagę, że zwykła wyprawa do kina, gdzie bilety kosztują po 10 funtów, wiąże się dla nich z ogromnymi wydatkami.

 

Jak wyliczają media, wyżywienie tak licznej rodziny kosztuje ponad 300 funtów tygodniowo. Dzieci codziennie wypijają 18 litrów mleka i trzy litry soku, zjadają trzy pudełka płatków kukurydzianych oraz zużywają cztery rolki papieru toaletowego.

dk/luq/ "Mirror", polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie