3-latek wypadł z drugiego piętra. Uratował go przypadek [WIDEO]

Świat
3-latek wypadł z drugiego piętra. Uratował go przypadek [WIDEO]
pixabay; Twitter/@ANI
"Ogromne szczęście" - komentują internauci

Chwila nieuwagi rodziców 3-latka z indyjskiego stanu Madhya Pradesh mogła skończyć się tragicznie. Chłopiec podczas zabawy na balkonie stracił równowagę i wypadł przez barierki z drugiego piętra. Szczęśliwe spadł jednak na... siedzenie rikszy, którą po chodniku prowadził przypadkowy mężczyzna. Sytuację zarejestrowała kamera monitoringu.

Nagranie z miejskiej kamery udostępniła na Twitterze indyjska agencja ANI. Na materiale widać, jak dziecko z impetem spada na tylne siedzenie rikszy. Zdezorientowany kierowca natychmiast sprawdza stan chłopca. Po chwili na ulicę wybiegają bliscy 3-latka, którzy wnoszą dziecko do domu.

Zobacz też: Czterolatek wypadł z 11. piętra. "Jest w stanie dość dobrym"

 

"Idealne wyczucie"

 

Ojciec dziecka Ashish Jain w rozmowie z agencją ANI poinformował, że po zdarzeniu chłopiec został zabrany do szpitala, gdzie przeszedł niezbędne badania. Nie stwierdzono u niego poważniejszych obrażeń.

 

- Mój syn bawił się na drugim piętrze domu ze swoim dziadkiem i ciocią. W pewnym momencie wszedł na balkon i zawisł na poręczy. Po chwili stracił równowagę i spadł. Jednak wtedy znikąd pojawił się człowiek z rikszą, który go uratował - relacjonował ojciec 3-latka.

 

Nagranie zdobyło dużą popularność w sieci -  w ciągu niecałych 24 godzin polubiło go ponad 1,2 tys. użytkowników Twittera. "Idealne wyczucie", "ogromne szczęście" - piszą internauci. Inni z kolei wyrażają nadzieję, że rodzice chłopca "sowicie wynagrodzą" bohatera.

 

Zobacz też: Dziecko przechyliło się przez barierki i zaczęło spadać. Matka rzuciła się na ratunek

bas/zdr/ NDTV, India Today

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze