Startuje "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". "Wieczór pełen przeżyć"

Kultura

- Jest stres. Niechcący porwałem nawet sukienkę mojej partnerki – powiedział Rafał Szatan, uczestnik 10. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" przed piątkowym, premierowym odcinkiem show. Z kolei były premier Leszek Miller przekazał, że jego wnuczka, Monika, wystąpi w programie ze złamanym żebrem. - Ma niezwykłą determinację, niezwykły hart - dodał polityk.

Już w piątek, 13 września o godz. 20:05 na głównej antenie Polsatu gwiazdy zmierzą się na parkiecie. Taneczne show poprowadzi sprawdzony duet Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

 

- Naszym celem jest oferować w piątki elegancki wieczór, pełen przeżyć. Poznamy uczestników z różnych stron, dowiemy się jacy oni są z tej zupełnie nieznanej, także prywatnej strony. To wszystko nas czeka w tej edycji. Kto wygra, nie wie nikt - powiedział Ibisz w "Nowym Dniu" w Polsat News.

 

"Weszłam na parkiet i niczego nie pamiętałam"

 

Za uczestnikami tej edycji kilka tygodni treningów. Poznawali podstawowe kroki wszystkich tańców towarzyskich, ale i uczyli się choreografii na swój pierwszy występ. Przygotowując się do niego, w otoczeniu kamer i przy orkiestrze na żywo, większość gwiazd dopadł strach.

 

- Jest stres. Niechcący porwałem nawet sukienkę mojej partnerki - mówił przejęty Rafał Szatan. Nie mniejsze nerwy towarzyszyły innym gwiazdom 10. edycji. - Nie spodziewałam się takich nerwów. Weszłam na parkiet i niczego nie pamiętałam. Ledwo ruszyłam… - opowiadała piosenkarka Joanna "Ruda" Lazer.

 

  

 

Popularny aktor kabaretowy Adam Małczyk przyznał, że przez całą próbę drżały mu ręce z emocji.

 

Z kolei dziadek fotomodelki Moniki Miller, były premier Leszek Miller, przyznał w "Graffiti", że ma ona złamane żebro, ale zrobi wszystko, aby nie przeszkodziło jej to w dzisiejszym występie. - Ma niezwykłą determinację, niezwykły hart. Może po mnie - żartował Miller. - Razem z żoną trzymamy kciuki. Bardzo się denerwujemy - dodał.

 

Zmagania gwiazd "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oceni  trzyosobowe jury: sędzia międzynarodowa Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany artysta w tańcach latynoamerykańskich - Michał Malitowski oraz jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich aktorów - Andrzej Grabowski. Zapraszamy przed telewizory!

 

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" od 13 września, w piątki, o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

las/luq/ polsatnews.pl, Polsat

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze