Finał "Ninja Warrior Polska" już dziś. Kto zdobędzie tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja?

Kultura
Finał "Ninja Warrior Polska" już dziś. Kto zdobędzie tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja?
Polsat

Najlepsi z najlepszych. Najsprawniejsi, najszybsi, najsilniejsi. 24 zawodników w ostatnim etapie zmierzy się z morderczymi torami przeszkód, by dotrzeć do legendarnej Góry Midoriyama. Komu w polskiej edycji programu uda się zdobyć tytuł "Prawdziwego Wojownika Ninja"? Odpowiedź już o 20:10 w Polsacie.

Eliminacje i półfinały trzymały w napięciu wszystkich, którzy obserwowali zmagania na torze pierwszej edycji programu "Ninja Warrior Polska".

 

Dla najlepszych przygotowano coś specjalnego: arcytrudne dwa tory w odcinku finałowym, a w nich nowe przeszkody o tajemniczo brzmiących nazwach: wiszące okna, spacer hydraulika, czy ściana Herkulesa. Dopiero ich pokonanie otwiera szansę na zmierzenie się z legendarną Górą Midoriyama.

 

 

ZOBACZ: Stracił nogę w wypadku. Uczestnik programu "Ninja Warrior Polska" chce wrócić do sportu

 

"Emocjonalny amok"


Do wygrania jest tytuł "Prawdziwego Wojownika Ninja" i 150 tys. zł. Któremu z zawodników polskiej edycji "Ninja Warrior Polska" uda się poskromić ten legendarny tor? Odpowiedź we wtorek o 20:10 w Polsacie.


- To był emocjonalny amok. Niesamowita walka - mówił o finale prowadzący program Jerzy Mielewski. - Zawodnicy nie walczą ze sobą, tylko walczą z torem ninja, który przez 22 lata przeszło już ośmiu śmiałków. Pytanie, czy dziewiąty zwycięzca będzie w polskiej edycji - dodał.

 

 

prz/luq/ Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie