Śląsk, Lubelszczyzna i Polsat News. Znamy plany premiera na ostatni dzień kampanii

Polska
Śląsk, Lubelszczyzna i Polsat News. Znamy plany premiera na ostatni dzień kampanii
KPRM/Adam Guz

Ostatni dzień kampanii wyborczej premier Mateusz Morawiecki rozpocznie o godz. 6 rano, rozdając drożdżówki przed kopalnią Murcki-Staszic w Katowicach. Po całym dniu aktywności, szef rządu odpowie na pytania Doroty Gawryluk w programie "Wydarzenia i Opinie" w Polsat News.

Katowice, Sosnowiec, Zawiercie, Jędrzejów i Opatów - te miasta znalazły się w kalendarzu premiera Morawieckiego w piątek rano. Szef rządu będzie m.in. rozdawał drożdżówki górnikom oraz spotka się z seniorami.

 

Po Śląsku premier uda się na Lubelszczyznę, gdzie o godz. 14:30 spotka się ze studentami Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Prosto stamtąd, szef rządu pojedzie na spotkanie z wyborcami w Krasnymstawie. 

 

Ostatnim punktem kampanii premiera w terenie ma być wystąpienie na konwencji PiS w Chełmie.

Wieczorem Mateusz Morawiecki będzie gościem Doroty Gawryluk w programie "Wydarzenia i Opinie". Transmisja w Polsat News i polsatnews.pl.

 

Zaraz po wywiadzie w Polsat News premiera czeka Q&A na Facebooku.

 

Szef rządu w ostatnich dniach kampanii skupia się na aktywności w obrębie swojego, 32. okręgu. W czwartek w Centrum Kultury Śląskiej odbyło się spotkanie Morawieckiego z mieszkańcami Świętochłowic.

 

zdr/hlk/ac/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie