Modelka plus size w kampanii Victoria's Secret. "Krok we właściwym kierunku"

Biznes
Modelka plus size w kampanii Victoria's Secret. "Krok we właściwym kierunku"
Instagram/ ali_tate_cutler

Legendarna marka bielizny Victoria's Secret zatrudniła do najnowszej kampanii modelkę plus size, Ali Tate. "Wielki krok we właściwym kierunku dla wszystkich ciał" - skomentowała swój udział w projekcie Tate.

Victoria's Secret wypuściła na rynek bieliznę we współpracy z brytyjską firmą Bluebella. Do kampanii zaangażowano modelkę Ali Tate, która nosi rozmiar 14 (XL).

 

"Chyba jestem pierwszą osobą o rozmiarze 14 w Victoria's Secret. Niezależnie od tego, jestem bardzo podekscytowana faktem, że mogę pracować z marką, którą uwielbiałam, gdy byłam nastolatką. Wielki krok we właściwym kierunku dla wszystkich ciał" - napisała w mediach społecznościowych Tate, komentując swój udział w kampanii.

 

Tate uważa, że VS podjęło dobrą decyzję stawiając na kobiety takie jak ona. W wywiadzie udzielonym E! powiedziała, że marka "posłuchała odbiorców, którzy chcieli oglądać więcej kobiet o różnych kształtach i rozmiarach".

 

 

 

Victoria's Secret w przeszłości spotkała się wielokrotnie z krytyką ze strony opinii publicznej i celebrytów za to, że nie proponuje bielizny kobietom we wszystkich rozmiarach.

 

Firma Bluebella została założona przez Emily Bendell. Linia, która zostanie wypuszczona na rynek we współpracy z VS, zgodnie z komunikatem prasowym marki promuje indywidualność i integrację. Jest przeznaczona dla silnych i pewnych siebie kobiet.

las/prz/ polsatnews.pl, "Parade"
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie