Hodował w szafie marihuanę

Polska
Hodował w szafie marihuanę
Policja Pomorska

25-letni mieszkaniec Gdańska stworzył w szafie optymalne warunki do hodowli marihuany. Sam zaprowadził policjantów do swojego mieszkania.

Na początku tygodnia funkcjonariusze z wydziału kryminalnego poruszający się po mieście nieoznakowanym samochodem zwrócili uwagę na idącego ulicą mężczyznę. Gdy ten zorientował się, że przyglądają mu się policjanci, zaczął uciekać. Mundurowi zatrzymali go, gdy próbował otworzyć drzwi swojego mieszkania.


Okazało się, że 25-latek chciał uniknąć zatrzymania, gdyż miał przy sobie prawie 50 gramów marihuany i 20 gramów haszyszu. W mieszkaniu mężczyzny unosił się intensywny zapach marihuany, co wzbudziło podejrzenia, że mężczyzna może mieć więcej narkotyków.


Mężczyzna profesjonalnie przygotował swoją szafę do hodowli rośliny


Policjanci dokładnie przeszukali mieszkanie i znaleźli ukryty w szafie krzak konopi indyjskich. Skrytka była tak przygotowana, aby zapewnić roślinie optymalne warunki wzrostu.


25-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Krzew konopi został przekazany do dalszych badań biegłemu, który ustali ilość narkotyku, jaka mogła zostać z niego uzyskana.


Mieszkaniec Gdańska usłyszał zarzuty posiadania oraz uprawy marihuany.

emi/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie