Adrian Zandberg "Gościem Wydarzeń" w Polsat News

Polska
Adrian Zandberg "Gościem Wydarzeń" w Polsat News
PAP/Andrzej Grygiel

Adrian Zandberg był gościem Doroty Gawryluk w Polsat News, tuż po głównym wydaniu "Wydarzeń". Wywiad z przedstawicielem Lewicy to trzecia z serii rozmów z liderami pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych. Zobacz [WIDEO].

Zandberg odpowiadał na pytania Doroty Gawryluk o strategię wyborczą Lewicy.

 

  

 

Codziennie od poniedziałku do piątku o 19:15 widzowie Polsat News będą mogli zobaczyć rozmowę z jednym z liderów, a przeprowadzać je będą Dorota Gawryluk na zmianę z Bogdanem Rymanowskim.

W poniedziałek gościem Polsat News był prezes PiS Jarosław Kaczyński. We wtorek w studiu wystąpił przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, w środę w "Gościu Wydarzeń" będzie przedstawiciel Lewicy Adrian Zandberg, w czwartek będzie można zobaczyć rozmowę z Pawłem Kukizem z Koalicji Polskiej, a na kilka godzin przed ciszą wyborczą, w piątek 11 października, o 19:15 w Polsat News będzie Janusz Korwin-Mikke z Konfederacji.

 


W ostatnim tygodniu kampanii, codziennie o godzinie 20:00, Polsat News organizuje również specjalne debaty przedwyborcze "Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019", w których wezmą udział przedstawiciele wszystkich pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Każdy uczestnik dyskusji będzie miał tyle samo czasu na wypowiedź. Każdego dnia będzie poruszany inny temat, a debaty poprowadzi pięciu czołowych publicystów Polsat News:


Poniedziałek, 7 października - Światopogląd - goścmi Agnieszki Gozdyry byli: Jarosław Sellin (PiS), Jan Filip Libicki (Koalicja Polska), Borys Budka (Koalicja Obywatelska), Paulina Piechna-Więckiewicz (Lewica), Konrad Berkowicz (Konfedracja). Zobacz!
Wtorek, 8 października – Klimat i Środowisko – gośćmi Piotra Witwickiego byli: Miłosława Stępień (Koalicja Obywatelska), Andrzej Rozenek (Lewica), Mieczysław Kasprzak (Koalicja Polska), Robert Winnicki (Konfederacja) i Henryk Kowalczyk (PiS). Zobacz!
Środa, 9 października – Zdrowie – poprowadzi Wojciech Dąbrowski;
Czwartek, 10 października – Gospodarka – poprowadzi Grzegorz Kępka;
Piątek, 11 października – Rodzina – poprowadzi Grzegorz Jankowski;


A już w niedzielę o godziny 19:50 w Polsat News i w internecie na polsatnews.pl wieczór wyborczy "Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019". Tuż przed 21:00 program będzie transmitowany również na głównym Polsacie.

prz/ml/hlk/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie