Banery wyborcze dostaną drugie życie. Pomysł kandydata PiS

Polska
Banery wyborcze dostaną drugie życie. Pomysł kandydata PiS
Facebook/Artur Soboń

Żaden z moich banerów wyborczych nie wyląduje na śmietniku, ale będzie ponownie wykorzystany – zapewnił kandydat do Sejmu z listy PiS w okręgu nr 6 (tzw. lubelskim), wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń. Zaprezentował uszyte z jego banerów torby.

- Jesteśmy na finiszu kampanii wyborczej. Czas po sobie posprzątać (...). My już zaczęliśmy sprzątać nasze banery, które teraz służą nam jako torby – ekologiczne, wygodne, wytrzymałe – powiedział Soboń na konferencji prasowej w środę w Lublinie.

 

Zaprezentowane na konferencji torby, zostały uszyte z banerów promujących kandydaturę Sobonia w wyborach do Sejmu. - Chcemy pokazać, jak można wykorzystać te banery, żeby one nie zatruwały środowiska, żeby zyskały drugie życie – powiedział Soboń.

 

 

Zapewnił, że wszystkie jego banery wyborcze będą wykorzystane – albo przerobione na torby, które po wyborach będą dostępne dla chętnych w jego biurze poselskim, albo zawiezione do schroniska dla zwierząt.

 

- Na pewno nie będzie tak, że jakikolwiek mój baner wyląduje w śmietniku i spędzi miliony lat w ziemi. Z pewnością każdy tych bannerów będzie ekologicznie wykorzystany – podkreślił Soboń.

 

Artur Soboń kandyduje do Sejmu z czwartego miejsca listy PiS w okręgu nr 6.

 

Zgodnie z prawem komitety wyborcze muszą usunąć w terminie 30 dni po dniu wyborów wszystkie plakaty, banery, inne materiały wyborcze oraz urządzenia ustawione w celu prowadzenia agitacji wyborczej.

pgo/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie