Grzegorz Schetyna w "Gościu Wydarzeń" [TRANSMISJA]

Polska

Grzegorz Schetyna był gościem Bogdana Rymanowskiego w Polsat News, tuż po głównym wydaniu "Wydarzeń". Wywiad z przewodniczącym Platformy Obywatelskiej to druga z serii rozmów z liderami pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych. Z kolei o godzinie 20:00 w Polsat News druga debata przedwyborcza "Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019".

Codziennie od poniedziałku do piątku o 19:15 widzowie Polsat News będą mogli zobaczyć rozmowę z jednym z liderów, a przeprowadzać je będą Dorota Gawryluk na zmianę z Bogdanem Rymanowskim.

 

W poniedziałek gościem Polsat News był prezes PiS Jarosław Kaczyński. We wtorek w studiu wystąpił przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

 

W środę w "Gościu Wydarzeń" będzie przedstawiciel Lewicy Adrian Zandberg, w czwartek będzie można zobaczyć rozmowę z Pawłem Kukizem z Koalicji Polskiej, a na kilka godzin przed ciszą wyborczą, w piątek 11 października, o 19:15 w Polsat News będzie odpowiadał na pytania Janusz Korwin-Mikke z Konfederacji.

 

 

W ostatnim tygodniu kampanii, codziennie o godzinie 20:00, Polsat News organizuje również specjalne debaty przedwyborcze "Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019", w których wezmą udział przedstawiciele wszystkich pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych.

 

Każdy uczestnik dyskusji będzie miał tyle samo czasu na wypowiedź. Każdego dnia będzie poruszany inny temat, a debaty poprowadzi pięciu czołowych publicystów Polsat News: 

  • Poniedziałek, 7 października – Światopogląd – goścmi Agnieszki Gozdyry byli: Jarosław Sellin (PiS), Jan Filip Libicki (Koalicja Polska), Borys Budka (Koalicja Obywatelska), Paulina Piechna-Więckiewicz (Lewica), Konrad Berkowicz (Konfedracja). Zobacz!
  • Wtorek, 8 października – Klimat i Środowisko – poprowadzi Piotr Witwicki. Poszczególne komitety będą reprezentować: Miłosława Stępień (Koalicja Obywatelska), Andrzej Rozenek (Lewica), Mieczysław Kasprzak (Koalicja Polska), Robert Winnicki (Konfederacja) i Henryk Kowalczyk (PiS).
  • Środa, 9 października – Zdrowie – poprowadzi Wojciech Dąbrowski;
  • Czwartek, 10 października – Gospodarka – poprowadzi Grzegorz Kępka;
  • Piątek, 11 października – Rodzina – poprowadzi Grzegorz Jankowski;

A już w niedzielę od godziny 19:50 w Polsat News i w internecie na polsatnews.pl wieczór wyborczy "Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019". Tuż przed 21:00 program będzie transmitowany również na głównym Polsacie.

luq/bas/ polsatnews.pl, Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie