"(Nie)znajomi" w kinach od piątku. Polsat News na uroczystej premierze

Kultura

Już za kilka dni do kin trafi film, którego producentem jest - debiutujący w nowej roli - Dawid Podsiadło. Na ekranie pojawi się plejada gwiazd. "(Nie)znajomi" to adaptacja międzynarodowego hitu. Koproducentem filmu jest Grupa Polsat. We wtorek odbyła się uroczysta premiera, którą obserwował reporter Polsat News.

"(Nie)znajomi" to adaptacja włoskiego filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Opowiada o grupie znajomych, którzy podczas kolacji postanawiają zagrać w grę i na głos czytać wszystkie przychodzące na ich telefony wiadomości, a połączenia odbierać w trybie głośnomówiącym. Podczas jednego wieczoru na jaw wyjdzie wiele głęboko skrywanych tajemnic, a z pozoru niewinna zabawa zmieni życie bohaterów.


W polskiej obsadzie będzie można zobaczyć znakomitych aktorów m.in. Maję Ostaszewską, Tomasza Kota, Aleksandrę Domańską, Kasię Smutniak, Łukasza Simlata, Michała Żurawskiego czy Wojciecha Żołądkowicza.


We wtorek odbyła się uroczysta premiera filmu, który na ekrany kin wejdzie w piątek 27 września.


- To jest po prostu bardzo ludzki film. Wydaje mi się, że wypełnia taką niszę w polskiej kinematografii filmu środka. U nas albo są komedie do ryczenia ze śmiechu, albo filmy romantyczne słodkie jak cukierki, albo mamy filmy bardzo serio o poważnych problemach - stwierdziła Maja Ostaszewska w rozmowie z Polsat News.


Jak dodała, "ten film jest taki pomiędzy, słodko-gorzki". - Jest dużo humoru, lekkości, dystansu do siebie, na tym nam zależało. Nagle okazuje się, że on jest też o czymś bardzo ważnym i może być dotykający – stwierdziła aktorka.

 

prz/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie