"Uparty" złodziej. W ciągu jednego dnia dwa razy ukradł to samo auto

Moto
"Uparty" złodziej. W ciągu jednego dnia dwa razy ukradł to samo auto
KWP Wrocław

24-latek z Bolesławca (woj. dolnośląskie) dwukrotnie ukradł ten sam samochód. Zatrzymany usłyszał łącznie trzy zarzuty, bo okazało się, że kiedy jechał skradzionym autem, obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Kruszyna (w powiecie bolesławieckim) otrzymali zgłoszenie o kradzieży Jaguara S-Type o wartości kilku tysięcy złotych. Odnaleźli go jeszcze tego samego dnia i przekazali auto właścicielce.


Jednak kiedy pokrzywdzona kobieta zostawiła auto, aby zorganizować lawetę do przetransportowania swojej własności, przestępca postanowił powtórnie je ukraść.

 

Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów


Mundurowi ponownie zlokalizowali utraconego jaguara. - Tym razem za jego kierownicą siedział mężczyzna, który był już typowany do dwukrotnego dokonania kradzieży z włamaniem - relacjonował sierż. szt. Przemysław Ratajczyk z policji w Bolesławcu.


24-latek z Bolesławca przyznał, że dwa razy ukradł to samo auto. Mężczyzna, poza dwoma zarzutami kradzieży, usłyszał jeszcze zarzut złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

grz/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie