Polsat News w telewizji naziemnej. Sprawdź, jak odbierać kanał

Polska

W ramach testu usług telewizji hybrydowej kanał informacyjny Polsat News od piątku dostępnych jest za darmo w telewizji naziemnej. Podpowiadamy co zrobić, by nas odbierać.

Polsat News nadawany jest w ramach testów w czterech nowych lokalizacjach: w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Trójmieście. 

 

Zasięgi planowanych emisji testowychPolsat News
Zasięgi planowanych emisji testowych

 

 

Został też odkodowany na multipleksie czwartym, który dociera do 33 proc. Polaków.

 

Oglądać go mogą za darmo mieszkańcy między innymi Wrocławia, Szczecina, Koszalina, Słupska, Trójmiasta, Elbląga, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy, Inowrocławia, Płocka, Warszawy, Poznania, Zielonej Góry, Ostrowa Wielkopolskiego, Łodzi i Pabianic, Radomia, Lublina, Legnicy, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Opola, Częstochowa, Kielc, Katowic, Rybnika, Jaworzna, Jastrzębia-Zdrój, Bielsko-Białej, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Włocławka i Kolbuszowej. 

 

Zasięg obecnej sieci MUX4Polsat News
Zasięg obecnej sieci MUX4

 

Wyszukiwanie kanału

 

W sumie Polsat News może teraz oglądać ponad 12 milionów Polaków. Wystarczy telewizor i antena do naziemnej telewizji. Wyszukanie kanału jest bardzo proste - wszystko zależy od tego, jaki mamy telewizor. Dla starych odbiorników potrzebny jest dekoder DVBT, nowe mają już wbudowane dekodery.

 

Telewizor powinien wyszukać Polsat News automatycznie, część odbiorników może wymagać wejścia do ustawień i ponownego wyszukiwania kanałów.

 

Cały proces trwa tyle, zaparzenie herbaty. Szerzej o Polsat News w telewizji naziemnej można przeczytać tutaj.

 

WIDEO - "Wystarczy sekunda, by zmieniło się życie, jakie znamy". Jesienny spot Polsat News.

 

  

 

ml/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie