Ze studia na stadion. Prowadząca "przeniosła się" na oczach widzów z Warszawy do Monachium

Technologie

Prowadząca studio Ligi Mistrzów w Polsat Sport Paulina Chylewska wirtualnie "przeniosła się" na oczach widzów z Warszawy na stadion w Monachium. Takie rozwiązanie umożliwia technologia rozszerzonej rzeczywistości. W pewnym momencie, robiąc krok naprzód, prowadząca pojawiła się obok reportera na murawie, aby przeprowadzić z nim rozmowę oko w oko. Zobacz materiał wideo z wizyty w stolicy Bawarii.

W meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów grupy B Bayern Monachium pokonał na własnym stadionie Crvenę Zvezdę Belgrad 3:0.

Jednak zanim do tego doszło, przedmeczowy raport ze stadionu Allianz Arena zdawał będący na miejscu Roman Kołtoń. Z wysłannikiem Polsatu Sport rozmawiała prowadzącą studio w Warszawie Paulina Chylewska.

W pewnym momencie, robiąc krok do przodu, dziennikarka wirtualnie "przeniosła się" na murawę stadionu "Bawarczyków" i stanęła oko w oko z Kołtoniem, a następnie przeprowadziła z nim kilkuminutową rozmowę.

Wirtualna wizyta w stolicy Bawarii była możliwa dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości, która jest wykorzystywana w studiu Polsatu podczas meczów w europejskich pucharach. 

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

dk/hlk/ polsatnews.pl, polsatsport.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie