Skatowany pies pod Radomiem. Prawdopodobnie przebito go widłami

Polska
Skatowany pies pod Radomiem. Prawdopodobnie przebito go widłami
fot. Zaciszny tymczas - pokochaj adoptuj psa

"Poszukiwany zwyrodnialec z Brudnowa, gmina Wieniawa (Mazowsze). Znaleziony pies był okładany narzędziem, prawdopodobnie co najmniej dwukrotnie zraniono go także widłami - informuje założycielka domu tymczasowego dla psów w Komorowie na Mazowszu. Walka o zwierzę trwała całą dobę. Niestety nie udało się go uratować.

"W nocy jechałam z nim do kliniki całodobowej w Warszawie. Pomimo wszelkich starań, nie udało się. Psiak odszedł około 4 rano. Lekarz dyżurujący oświadczył, że był zdziwiony, że przy takich obrażeniach psiak w ogóle jeszcze żyje. Ta noc miała być decydująca i nie dał rady" - informuje założycielka domu tymczasowego dla psów na profilu "Zaciszny tymczas - pokochaj adoptuj psa" na Facebooku.

 

 

Zaapelowała o pomoc w ustaleniu sprawcy. Do znęcania się nad zwierzęciem miało dojść w niedzielę. Wśród doznanych przez psa obrażeń wskazała m.in. głębokie rany kłute, przebite płuco i rozerwane mięśnie między żebrami. Z jej relacji wynika, że ktoś co najmniej dwa razy nadział psa na widły i podniósł. Zaapelowała o pomoc z ustaleniu sprawcy. 

 

 

 

 
msl/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie