Urodzona 9/11 o godz. 9:11. Ważyła... 9 funtów i 11 uncji

Świat
Urodzona 9/11 o godz. 9:11. Ważyła... 9 funtów i 11 uncji
Facebook/Methodist Helthcare

W 18. rocznicę ataku terrorystycznego na wieże World Trade Center małżeństwo z Tennessee powitało na świecie swoją nowonarodzoną córkę. Dziewczynka urodziła się o godz. 21:11 (w zapisie angielskim 9:11 p.m. - red.), a ważyła ponad 4300 g - dokładne 9 funtów i 11 uncji.

Cametrione Brown przewieziono do pokoju porodowego w szpitalu Methodist Le Bonheur w Germantown o godz. 20:55. Jej córka przyszła na świat za pomocą cesarskiego cięcia.

 

 

- Czas po prostu płynął. Po chwili zdaliśmy sobie sprawę, że urodziła się dokładnie o 21:11. Po chwili została zważona, a położna powiedziała "o rany ona waży 9 funtów i 11 uncji" - relacjonował ojciec dziecka Justin Brown stacji WREG.

 

- Nie słyszałam o podobnym przypadku w ciągu moich 38 lat pracy - przekazała koordynator pacjenta w szpitalu Rachel Laughin.

 

11.09.2001 r. terroryści Al-Kaidy porwali w USA cztery samoloty, z których dwa uderzyły w budynki WTC w Nowym Jorku, a trzeci w gmach Pentagonu w Waszyngtonie; czwarty (który miał uderzyć w waszyngtoński Kapitol) rozbił się w Pensylwanii po akcji pasażerów, którzy podjęli walkę z porywaczami. W wyniku zamachu zginęło blisko trzy tysiące osób - większość wskutek pożaru i zawalenia się WTC. Było wśród nich sześcioro Polaków.

bas/ml/ Fox News, WREG, polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze