Na weselu pojawiła się policja i ujęła 43-latka. Był poszukiwany listami gończymi

Polska
Na weselu pojawiła się policja i ujęła 43-latka. Był poszukiwany listami gończymi
Pixabay/Efraimstochter

Na przyjęciu weselnym w Kaczorach (woj. wielkopolskie) policjanci ujęli 43-letniego mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. Policja w Pile zapewnia, że zatrzymanie przeprowadzono w taki sposób, by "nie zakłócić wesela i nie wystraszyć gości".

Jak poinformowała w środę  rzeczniczka pilskiej policji podkom. Żaneta Kowalska, 43-latek był poszukiwany w celu osadzenia w zakładzie karnym za wcześniej popełnione przestępstwa. Na trop poszukiwanego wpadł kilka dni temu funkcjonariusz z Wyrzyska, który ustalił, że mężczyzna będzie gościem weselnym na odbywającym się w Kaczorach przyjęciu.

 

- Kiedy funkcjonariusz doprecyzował szczegóły i potwierdził, że poszukiwany jest obecny na przyjęciu, wraz innymi policjantami przystąpił do działania. W trakcie imprezy do sali dyskretnie weszło kilku funkcjonariuszy, policjanci wyprowadzili poszukiwanego - podała.

 

Mężczyzna trafi do więzienia na kilka lat

 

Policja nie podaje bliższych szczegółów sprawy, nie informuje jakie przestępstwa popełnił poszukiwany, nie podaje też, czy na przyjęciu weselnym 34-latek był gościem pana młodego czy pani młodej.

 

Podkom. Żaneta Kowalska zapewniła, że zatrzymanie poszukiwanego odbyło się w taki sposób, aby nie zakłócić przyjęcia weselnego i nie przestraszyć gości. 49-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania czeka kilkuletni pobyt w więzieniu.

wka/ml/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie