Auto uderzyło w bariery na A2 i wypadło poza trasę. Nie żyje 28-letnia kobieta, dwie osoby ranne

Polska
Auto uderzyło w bariery na A2 i wypadło poza trasę. Nie żyje 28-letnia kobieta, dwie osoby ranne
Commons Wikimedia/Roulex 45/CC BY-SA 3.0
Zdjęcie ilustracyjne

28-letnia kobieta zginęła, a dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w sobotę nad ranem na autostradzie A2 w okolicach miejscowości Różyce (Łódzkie) - poinformował oficer dyżurny policji w Zgierzu.

Do wypadku doszło na 329. kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy na wysokości miejscowości Różyce w powiecie zgierskim.

 

Jak przekazał oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu asp. sztab. Jacek Szychowski, samochód osobowy z nieznacznych jeszcze przyczyn zjechał z drogi, uderzył w bariery energochłonne, w wyniku czego auto przeskoczyło przez przeszkodę i wypadło poza trasę.

 

- W wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarła 28-letnia kobieta. Dwie ranne osoby, kobieta i mężczyzna, trafiły do szpitala w Poddębicach – powiedział asp. sztab. Szychowski.

 

Na miejscu pracują jeszcze służby, policja ustala okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora. Obecnie nie ma utrudnień w ruchu, ponieważ uczestniczące auto znajduje się poza trasą. Mogą one jednak występować podczas prowadzonych czynności. Zdaniem służb utrudnienia mogą potrwać do trzech godzin.

bas/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie