54-latek zmarł na Pol’and’Rock Festiwal. Miał zawał

Polska
54-latek zmarł na Pol’and’Rock Festiwal. Miał zawał
PAP/Lech Muszyński

Przyczyną śmierci 54-letniego mężczyzny, którego ciało odnaleziono w piątek na Pol’and’Rock Festiwal w Kostrzynie nad Odrą, była niewydolność krążeniowo-oddechowa, czyli zawał mięśnia sercowego - poinformowała PAP we wtorek prokurator Małgorzata Fila z Prokuratury Rejonowej w Słubicach.

Jak powiedziała prokurator, podczas sekcji wykluczono udział osób trzecich, w związku ze śmiercią mężczyzny. U 54-latka nie stwierdzono także żadnych innych obrażeń.

 

Policjanci w piątek po południu otrzymali od organizatorów festiwalu informację, że z terenu festiwalu - z pola namiotowego - pogotowie ratunkowe przetransportowało do szpitala w Kostrzynie 54-latka bez funkcji życiowych. Mimo akcji ratunkowej mężczyzna zmarł.

 

Podczas festiwalu zmarł także drugi mężczyzna. Pierwszego sierpnia na polu namiotowym w Kostrzynie nad Odrą znaleziono ciało 35-letniego mężczyzny, który przebywał ze znajomymi na festiwalu Pol’and’Rock. Mężczyzna nie miał stałego miejsca zamieszkania. Sekcja zwłok wykazała, że zmarł on w wyniku przedawkowania amfetaminy.

pgo/ PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze