Wokalny popis Beaty Kozidrak w spocie Netflixa. Piosenkarka promuje "Orange Is The New Black"

Kultura
Wokalny popis Beaty Kozidrak w spocie Netflixa. Piosenkarka promuje "Orange Is The New Black"
YouTube/Netflix

Rok temu Magda Gessler, teraz Beata Kozidrak. Polski dział marketingu Netflixa zaprosił piosenkarkę do udziału w spocie zwiastującym ostatni sezon "Orange Is The New Black". Artystka ubrana w pomarańczowy kombinezon wcieliła się w jedną z więźniarek.

Stukot kolorowych obcasów, paznokcie w kolorze pomarańczy, pełny makijaż, a w rękach koc i kilka innych rzeczy przydatnych w celi - tak rozpoczyna się klip. Pochodząca z Lublina piosenkarka staje się nową osadzoną.

 

"Za co siedzisz?"

 

Na pytanie o powód pobytu w więzieniu, Kozidrak odpowiada tekstem jednej ze swoich piosenek "Lola, Lola": "Ta noc zmieniła mnie. Byłam głupia, teraz to wiem. On był taki jak Ty. Słodki uśmiech, a w oczach błysk".

 

W kolejnych ujęciach otoczenie gwałtownie się zmienia. Artystka ma na sobie krótką, pomarańczową sukienkę. Zaczyna śpiewać wspomniany wcześniej utwór.

 

Więźniarki są pod wrażeniem występu. Kozidrak zostawia je z refrenem innego szlagieru, "Taka Warszawa", będącym jednocześnie nawiązaniem do tytułu spotu: "Mówimy tak". 

 

 

Historia więźniarek

 

"Orange Is The New Black" opowiada historię dobrze sytuowanej mieszkanki Nowego Jorku, która trafiła do więzienia dla kobiet. Podczas pobytu w celi na jaw wychodzi jej dawny konflikt z prawem. Serial miał premierę w 2013 roku. Powstało 7 sezonów. Najnowszy miał premierę 26 lipca i jest ostatnim, zamykającym produkcję.

 

To nie pierwsza oryginalna akcja promocyjna Netflix Polska. Niedawno pisaliśmy o masce-rzeźbie, która stanęła na krakowskim Rynku Głównym. W ten sposób promowano kolejny sezon serialu "Dom z papieru".

ac/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie