Scena zazdrości w samolocie. Kobieta zaatakowała swojego partnera laptopem

Świat
Scena zazdrości w samolocie. Kobieta zaatakowała swojego partnera laptopem
Twitter/Julia Scorupco

Para podróżująca samolotem linii American Airlines została wyrzucona z pokładu z powodu kłótni, do której doszło między nimi tuż przed startem maszyny. Powodem miała być zazdrość. W wyniku sprzeczki pasażerów ranna została jedna ze stewardess.

Do zdarzenia doszło na lotnisku w Miami. Tuż przed startem samolotu lecącego do Los Angeles, pomiędzy dwójką pasażerów wywiązała się kłótnia, której powodem była zazdrość.

 

Kobieta zarzuciła swojemu partnerowi, że patrzy na inne pasażerki. Zaczęła wyzywać mężczyznę, a następnie zaatakowała go fizycznie. Sytuację próbował załagodzić personel samolotu. Nic to jednak nie dało. Gdy mężczyzna na prośbę stewardessy wstał ze swojego miejsca, został zaatakowany przez swoją partnerkę... laptopem.

 

Całe zdarzenie obserwowali inni pasażerowie, wśród których były również dzieci. Jedna z podróżujących nagrała całą sytuację.

    

 

 

W czasie ataku rozwścieczonej kobiety ranna została jedna ze stewardess, która próbowała ją uspokoić. Kobieta wymagała pomocy medycznej, w związku z czym trzeba było znaleźć dla niej zastępstwo.

 

Jak donoszą amerykańskie media, para została w końcu wyproszona z pokładu samolotu. Nikt nie został aresztowany, a samolot po dwóch godzinach opóźnienia wyleciał w planowaną trasę. 

dk/luq/ independent.co.uk

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze