Nie chciał dać się zatrzymać. Pijany 25-latek z Kolbuszowej uderzał swoim bmw w radiowóz policji

Polska
Nie chciał dać się zatrzymać. Pijany 25-latek z Kolbuszowej uderzał swoim bmw w radiowóz policji
KPP Kolbuszowa

Policjanci z Kolbuszowej zatrzymali w Woli Raniżowskiej (woj. podkarpackie) kierowcę bmw, który uciekał przed radiowozem. Auto stanęło na jednej z posesji. Gdy zablokowali go policjanci mężczyzna zaczął cofać i kilka razy uderzył w bok samochodu funkcjonariuszy. Został zatrzymany.

We wtorek po godzinie 20:00 w okolicach Kolbuszowej policjanci wracający z patrolu na komisariat zauważyli na poboczu drogi między Wolą Raniżowską, a Lipnicą zaparkowane bmw. Mężczyzna, który stał w pobliżu pojazdu na widok radiowozu wsiadł szybko do auta i odjechał - poinformowała policja z Kolbuszowej. 

 

Po uderzeniu w radiowóz próbował uciekać pieszo

 

Funkcjonariusze ruszyli za nim, klaksonem i światłami nakazywali 25-latkowi żeby się zatrzymał. Kierowca wjechał na podwórko jednej z posesji w Woli Raniżowskiej, a policjanci stanęli za nim. Nagle jednak mężczyzna zaczął cofać.

 

Kilka razy uderzał swoim samochodem w bok radiowozu usiłując wyjechać. Gdy to się nie udało, próbował uciekać pieszo  - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. 

 

KPP Kolbuszowa

Funkcjonariusze zatrzymali 25-latka, który okazał się mieszkańcem Raniżowa. Według policjantów, zachowywał się agresywnie.

 

- Zatrzymany według relacji policjantów kopał ich i cały czas próbował uciec - powiedziała polsatnews.pl podkomisarz Jolanta Skubisz-Tęcza z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

 

Po kontroli trzeźwości okazało się, że zatrzymany miał ponad promil alkoholu we krwi. Wkrótce po zdarzeniu trafił do aresztu.  

 

Ogólne potłuczenia funkcjonariuszy

 

- U policjantów stwierdzono ogólne potłuczenia, ich stan wymagał pomocy medycznej - powiedziała Skubisz-Tęcza

 

Policjanci trafili do szpitala gdzie po udzieleniu im pomocy, zostali zwolnieni.

dc/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie