Utrudnienia na drogach po kolizjach i wypadkach

Polska
Utrudnienia na drogach po kolizjach i wypadkach
Archiwum Polsat News

Na odcinku dk 22 Starogard Gdański - Malbork doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Zginęła jedna osoba. Z kolei trzy osoby zostały ranne w wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych na dk 7 w miejscowości Skarżysku-Kamiennej.

Po śmiertelnym wypadku w miejscowości Kończewice (woj. pomorskie) ruch na drodze krajowej nr 22 odbywa się wahadłowo - podała w niedzielę Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Jak poinformował dyżurny gdańskiego oddziału GDDKiA, do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem doszło na odcinku Starogard Gdański - Malbork. W wyniku zderzenia zginęła jedna osoba.

 

Na trasie wprowadzono ruch wahadłowy.

 

Zderzenie trzech samochodów na dk7

 

Trzy osoby zostały ranne w wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Skarżysko-Kamienna (woj. świętokrzyskie) - poinformował w niedzielę Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Jak poinformowała dyżurna kieleckiego oddziału GDDKiA, do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło na drodze krajowej nr 7 w Skarżysko-Kamiennej.

 

Policja na miejscu kieruje ruchem.

 

Dwie kolizje z udziałem ośmiu aut

 

Do dwóch kolizji z udziałem łącznie ośmiu samochodów osobowych doszło w niedzielę po południu w miejscowości Karczemki (woj. pomorskie). Jak poinformowała GDDKiA, do dwóch godzin potrwać może blokada jezdni w kierunku Gdańska na odcinku Gdynia - Gdańsk drogi ekspresowej S6.

 

Jak dodała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w zdarzeniu nikt nie został ranny.

pgo/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie