Policjant umawiał się na seks w komisariacie. Przez pomyłkę zaczął molestować świadka

Świat
Policjant umawiał się na seks w komisariacie. Przez pomyłkę zaczął molestować świadka
Facebook/Police Nationale

Policjant z Rouen, który umawiał się przez internet z mężczyznami na seks w komisariacie, usłyszał zarzuty - poinformowała w piątek Inspekcja Generalna Policji. Brygadier wpadł, gdy zaczął czynić awanse wezwanemu do złożenia zeznań przypadkowemu świadkowi.

Do incydentu doszło w maju; sprawę opisał tabloidowy dziennik "Paris Normandie".

Wezwany na komisariat w celu złożenia wyjaśnień młody mężczyzna został przyjęty przez brygadiera, który ku jego zdziwieniu kazał mu opuścić spodnie.

 

Mężczyzna pomyślał, że chodzi o rutynową rewizje i wykonał to polecenie - pisze AFP. Zaniepokoiło go jednak dalsze zachowanie oficera policji, który zaczął go obmacywać, przytulać się do niego, a w końcu sam się obnażył.

Funkcjonariusz, który od kilku tygodni przebywa na zwolenieniu lekarskim, twierdzi, że zorientował się, iż młody mężczyzna nie jest tym, z kim się umówił zbyt późno, ale natychmiast skorygował swe zachowanie.

Niewiele to zmieniło w oczach poszkodowanego. Narażony na molestowanie seksualne mężczyzna złożył oficjalną skargę. Sprawa o napaść seksualną trafiła do sądu.

Prokuratura odmawia na obecnym etapie komentarza w tej sprawie - pisze Agence France Presse, która podała tę informację.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie