Kaczyński z karabinem snajperskim. Tak PiS Małopolska promuje konwencję partii

Polska
Kaczyński z karabinem snajperskim. Tak PiS Małopolska promuje konwencję partii
Twitter/PiS Małopolska, PAP/Andrzej Grygiel

Hasło "Przed nami nowe cele", a poniżej zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego z karabinem snajperskim. Tak małopolskie struktury Prawa i Sprawiedliwości zachęcają do śledzenia partyjnej konwencji programowej "Myśląc: Polska", która rozpoczęła się w piątek.

Wpis ze zdjęciem prezesa PiS opublikowano w piątek na Twitterze. 

Wpis skomentowała m.in. psycholog Dorota Zawadzka. "O mamo. Tego, kto wrzucił to zdjęcie przeniosłabym na inne stanowisko. Bez dostępu do mediów społecznościowych" - uznała. 

"Przed nami nowe cele i Prezes mierzy do nich z karabinu? Bardzo oryginalna reklama dzisiejszej konwencji PiS w Katowicach" - stwierdził z kolei Marcin Zasada z "Dziennika Zachodniego".

Tegoroczna konwencja pod hasłem "Myśląc: Polska 2019" potrwa do niedzieli i według zapowiedzi polityków PiS ma być "merytoryczną debatą polityków i ekspertów, dotyczącą minionych działań rządu oraz propozycji na przyszłość".

 

Wystąpią m.in. Kaczyński, Morawiecki, Gowin i Ziobro 

 

Zdaniem rzeczniczki partii Anity Czerwińskiej, efektem konwencji będą założenia do programu, z którymi Prawo i Sprawiedliwość wystartuje w najbliższych wyborach parlamentarnych.

W sobotę podczas konwencji wystąpią m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, wicepremier i szef Porozumienia Jarosław Gowin oraz minister sprawiedliwości i lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro. 

wka/grz/ polsatnews.pl, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie