Próbował siłą zaciągnąć 13-latkę do samochodu. Policja publikuje portret pamięciowy

Polska
Próbował siłą zaciągnąć 13-latkę do samochodu. Policja publikuje portret pamięciowy
KMP w Tychach

Około 30-letni mężczyzna zatrzymał się obok nastoletniej dziewczynki, stojącej na jednym z przystanków w Tychach, po czym siłą próbował zaciągnąć ją do auta. 13-latce udało się uciec i powiadomić policję o zdarzeniu. Funkcjonariusze sporządzili portret pamięciowy sprawcy i proszą o pomoc w jego identyfikacji.

Do zdarzenia doszło 4 maja ok. godz. 20:30 na przystanku autobusowym przy ul. Oświęcimskiej w rejonie osiedla Homera. Mężczyzna poruszał się samochodem marki Seat Leon. Portret pamięciowy sporządzona na podstawie słownego opisu pokrzywdzonej nastolatki.

 

"Wiek z wyglądu około 28-33 lat, wzrost ok. 185cm, sylwetka szczupła, twarz owalna, brwi brunatne krzaczaste, szerokie, oczy prawdopodobnie piwne, duże, średnie rozstawienie, średnie osadzenie, nos średniej długości i średniej szerokości, grzbiet nosa prawdopodobnie prosty, usta średniej długości i średniej grubości, broda średnia owalna, posiadał cechy charakterystyczne w postaci piegów w okolicy czołowej i policzkowej twarzy, znamię barwnikowe koloru ciemnobrązowego okolicy prawej dolnej powieki oczu, ubrany w bluzę z kapturem koloru ciemnoszarego, spodnie dresowe koloru szarego" - czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

 

Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny.

bas/prz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie