2-miesięczna dziewczynka w szpitalu z podejrzeniem pobicia. Jej rodzice zostali zatrzymani

Polska
2-miesięczna dziewczynka w szpitalu z podejrzeniem pobicia. Jej rodzice zostali zatrzymani
Zdj. ilustracyjne, fot. Polsat News

Dwumiesięczna dziewczynka z podejrzeniem pobicia trafiła na dziecięcy OIOM Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Pod nadzorem prokuratury prowadzone jest postępowanie wyjaśniające. W związku ze sprawą są zatrzymane osoby, w tym rodzice dziewczynki.

Dwumiesięczna dziewczynka z Darłowa została przetransportowana śmigłowcem do szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie we wtorek wieczorem. Dziecko trafiło na oddział intensywnej opieki medycznej.

 

W środę szpital zawiadomił policję o tym, że dziecko mogło zostać pobite, że stwierdzone urazy mogły powstać w wyniku udziału osób trzecich.

 

- Trwa postępowanie wyjaśniające pod nadzorem prokuratury. W tej sprawie zostały zatrzymane osoby. Dla dobra śledztwa nic więcej nie mogę powiedzieć - poinformowała Kinga Warczak, oficer prasowa sławieńskiej policji Kinga Warczak.

 

Jak dowiedziała się PAP, wśród osób zatrzymanych są rodzice dziewczynki. To ojciec miał wezwać pogotowie ratunkowe do domu, gdy stwierdził, że dziecko nie reaguje na zewnętrzne bodźce, jest nieprzytomne. Miał mówić, że wypadło mu z rąk. Matki miało nie być wówczas w domu.

wka/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie