Kaja Godek nie jest już członkiem Rady Nadzorczej Warszawskich Zakładów Mechanicznych

Polska
Kaja Godek nie jest już członkiem Rady Nadzorczej Warszawskich Zakładów Mechanicznych
Polsat News

"Decyzją Warszawskich Zakładów Mechanicznych nie pełnię już funkcji Członka Rady Nadzorczej. Dziękuję Kolegom z RN, Zarządowi i wszystkim pracownikom, z którymi w tym czasie miałam przyjemność współpracować. To był dobry czas. Spółce życzę samych sukcesów" - napisała na Twitterze Kaja Godek (Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy). W firmie pracowała od listopada 2015 roku. 

Kaja Godek w rozmowie z polsatnews.pl poinformowała, że nie chce komentować sprawy. Zaznaczyła także, że wszystko, co chciała przekazać w tej sprawie napisała na Twitterze.

 

Godek dziękuje zarządowi Wuzetem

 

 

Z informacji dostępnych na stronie Ministerstwa Skarbu Państwa wynika, że Kaja Godek na stanowisko w radzie nadzorczej została powołana 17 grudnia 2015 r. 

 

Warszawskie Zakłady Mechaniczne to państwowa spółka, która produkuje komponenty do układów wtryskowych silników wysokoprężnych. 

 

Zrezygnowała z dodatków socjalnych 

 

W marcu 2018 roku Godek na swoim profilu na Facebooku napisała, że w momencie podjęcia przez nią pracy w WZM zrezygnowała z 

z zasiłku dla niepracujących rodziców wychowujących niepełnosprawne dziecko i dotacji z programu "500 +". 

 

"Gdybym nie pracowała, obciążałabym podatników kwotą 2000 zł miesięcznie. Podejmując pracę dostaję o 1400 zł więcej niż nie pracując i są to pieniądze z zysku wypracowanego przez firmę" - podkreśliła. 

 

 

 

Godek nie jedzie do Brukseli

 

Kaja Godek jest z zawodu anglistką. 

 

W majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego Kaja Godek kandydowała z pierwszego miejsca mazowieckiej listy Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Nie dostała się jednak do Europarlamentu.

maw/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie