Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal. Największe przeboje ostatnich tygodni

Kultura

To muzyczne wydarzenie wiosny. W Sopocie ruszył Polsat SuperHit festiwal. Dziś drugi dzień imprezy i koncert "Radiowy Hit Roku". Ze sceny Opery Leśnej usłyszymy największe przeboje ostatnich tygodni. Wśród nich między innymi wielki hit "Weź się przytul" Pawła Domagały czy "Miłość w Zakopanem" Sławomira. Transmisja koncertu o 20:05 w Polsacie.

Od 24 do 26 maja podczas Polsat SuperHit Festiwal, dla tysięcy osób zebranych na widowni Opery Leśnej w Sopocie oraz milionów widzów przed telewizorami wystąpi czołówka najpopularniejszych polskich artystów - tych, którzy mogą pochwalić się największą sprzedażą płyt i tych, których utwory słyszymy codziennie we wszystkich rozgłośniach radiowych.


Nowy hit Sławomira


- Jeśli chodzi o przeboje radiowe, to „Miłość w Zakopanem” to jest taka piosenka, która cieszy bardzo słuchaczy i zbliża się do 200 mln wyświetleń na YouTube. To fantastyczny wynik – powiedział Sławomir w rozmowie z reporterką Polsat News Anną Gonią. Zapowiedział też, że podczas sobotniego koncertu zaprezentuje „Weekendowego Korsarza”, czyli nową piosenkę.


Tegoroczna edycja Festiwalu zadowoli nawet najbardziej wybrednych melomanów. Będzie i tanecznie i sentymentalnie, rockowo, popowo i oczywiście dyskotekowo. Na scenie pojawią się zarówno legendy polskiej muzyki, jak i młodzi artyści, którzy podbili serca Polaków. To będzie prawdziwie międzypokoleniowe muzyczne spotkanie.

 


"Zostałem wokalistą w wieku 14 lat"


O koncertowaniu opowiadała Maciejowi Dowborowi i Joannie Koroniewskiej legenda sceny disco polo Zenek Martyniuk. - Zostałem wokalistą w roku 1983 mając 14 lat w zespole Akord i graliśmy - zabawy, wesela, studniówki. Graliśmy różne rzeczy i klimaty rockowe, Perfect, Oddział Zamknięty – zdradził podczas rozmowy w festiwalowym studio na sopockiej plaży.

 


Polsat SuperHit Festiwal 2019 organizuje Telewizja POLSAT we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

prz/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie