"Proszę się nie obrazić. Pan jest świrem". Czarzasty do Wilka

Polska

- Pan się nie pogniewa za to, co powiem teraz, ja nawet za to teraz pana przepraszam, niech pan na mnie popatrzy. Pan jest świrem - powiedział w "Polityce na Ostro" lider SLD Włodzimierz Czarzasty zwracając się do Jacka Wilka (Konfederacja). - Obrzucanie błotem, żadnych argumentów, to jest wasz poziom. Świr to jest pana argument? I pan się dziwi, że Konfederacja rośnie w siłę - odparł poseł.

- Odkąd weszliśmy do Unii Europejskiej spadł nasz wzrost gospodarczy, spadł wzrost eksportu, dynamika jest słabsza. Rolnik musi płacić o 300 proc. więcej za to, co kupuje do produkcji rolnej - mówił Jacek Wilk w programie Agnieszki Gozdyry. 

 

Zdaniem Jakuba Rutnickiego (PO) ideologia Wilka "jest absolutnie żenująca". - Wczoraj świętowaliśmy piętnastolecie wejścia do UE, dzięki czemu nasz kraj się rozwija. Może to pana boli, ja rozumiem, że to pana boli, że Polska jest bezpiecznym, dumnym krajem, rozwijającym się w UE - mówił poseł Platformy Obywatelskiej. 

 

Prowadząca zwróciła uwagę, że mówiąc, iż Polska się rozwija, Rutnicki "chwali PiS". - Nie, ja mam konkretne statystyki - odparł poseł. 

 

"Wystawił pan niechcący laurkę rządowi PiS"

 

- Wystawił pan niechcący, mówiąc o piętnastu latach dobrego rozwoju Polski, laurkę rządowi PiS, bo w szeregu innych wypowiedzi, państwo mówicie, że nie jesteśmy krajem bezpiecznym i dobrze rozwijającym się. Ja za to panu dziękuję - zaznaczył Kamil Bortniczuk (Porozumienie).

 

Zwracając się do Jacka Wilka lider SLD powiedział: "Pan się nie pogniewa za to, co powiem teraz, ja nawet za to teraz pana przepraszam, niech pan na mnie popatrzy. Pan jest świrem".

 

- Usłyszał pan od trzech osób z rożnych opcji politycznych masę argumentów i liczb. Pan po prostu opowiada bzdury, ja nie boję się ludzi, boję się głupoty - przyznał szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej w "Polityce na Ostro"

 

- Obrzucanie błotem, żadnych argumentów, to jest wasz poziom - odparł poseł Konfederacji. 

msl/grz/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie