Policja zlikwidowała "dziuplę" samochodową. Zatrzymała trzech mężczyzn

Polska
Policja zlikwidowała "dziuplę" samochodową. Zatrzymała trzech mężczyzn
policja.pl

Właściciel audi zawiadomił komisariat na warszawskim Bemowie, że skradziono mu auto warte ok. 400 tys. zł. W ciągu kilku dni policjanci wytypowali miejsce, w którym złodzieje mogli je ukryć i pojechali tam. Znaleźli części różnych samochodów, jak się później okazało - kradzionych. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn, w mieszkaniu jednego z nich również były części skradzionych aut.

"Dziupla" mieściła się w jednej z posesji w powiecie wołomińskim (Mazowieckie). Policjanci znaleźli tam rozebrane na części skradzione audi oraz elementy innych pojazdów. Na miejscu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 29 lat. Chwilę później ujęli 31-letniego mężczyznę, który tam przyjechał. W samochodzie miał m.in. części od skradzionego audi.

 

Byli już notowani

 

W mieszkaniu 31-latka policja znalazła części skradzionych w Warszawie nissana i mazdy.

 

Zatrzymani byli już notowani. Teraz ich aresztowano. Postawiono im zarzut pomocnictwa  przy kradzieży z włamaniem do samochodu. 31-letni mężczyzna usłyszał również dwa inne zarzuty -  jeden w związku z kradzieżą części innych samochodów oraz drugi - za kierowaniem pojazdem bez uprawnień.

 

Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

rob/dro/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie