"Bądźmy razem, okazując sobie życzliwość". Wielkanocne życzenia od pary prezydenckiej

Polska

Życzenia pogodnych i ciepłych chwil złożyła Polakom z okazji Świąt Wielkanocnych para prezydencka. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda zachęcili do włączania się w akcje charytatywne i pozdrowili Polaków mieszkających za granicą.

"Zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas radości i nadziei, czas spędzany w gronie rodziny i najbliższych, czas, w którym chcemy być razem, by dzielić się dobrem i miłością" - powiedział prezydent w życzeniach świątecznych opublikowanych w internecie.

 

"Z tej okazji chcemy życzyć Państwu wielu pogodnych i ciepłych chwil. Niech te dni upłyną Państwu w serdecznej atmosferze. Bądźmy w tym wyjątkowym, świątecznym czasie razem, okazując sobie życzliwość" - dodała Agata Kornhauser-Duda.

 

Para prezydencka podkreśliła, aby pamiętać o tych, którzy święta spędzają samotnie, i o tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

 

"Włączajmy się w wielkanocne akcje charytatywne. Niech w tych dniach na każdym kroku towarzyszą nam serdeczność i uśmiech"- zaapelowali.

 

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda skierowali też "szczególne pozdrowienia do Polaków, którzy mieszkają z dala od Ojczyzny, i żołnierzy oraz funkcjonariuszy pełniących służbę na misjach".

 

"Wszystkim naszym Rodakom w kraju i za granicą życzymy radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego" - zakończyła życzenia para prezydencka.

prz/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie