Maskotka klubu żużlowego symulowała seks z maskotką przeciwników. "Reakcja będzie zdecydowana"

Polska
Maskotka klubu żużlowego symulowała seks z maskotką przeciwników. "Reakcja będzie zdecydowana"
Facebook/GKM Grudziądz S.A.

Podczas meczu GKM Grudziądz z forBET Włókniarzem Częstochowa oficjalna maskotka grudziądzkiego klubu udawała, że odbywa stosunek seksualny z lwem, który jest symbolem drużyny częstochowian. Klub przeprosił kibiców i zapowiedział, że wyciągnie konsekwencje wobec mężczyzny, który był przebrany za "Speedy'ego".

Do zdarzenia doszło w piątek na stadionie w Grudziądzu. Mecz między GKM-em a Włókniarzem Częstochowa odbywał się w ramach 2. rundy PGE Ekstraligi.

 

Jak widać na nagraniu opublikowanym przez częstochowskie radio FON, mężczyzna przebrany za klubową maskotkę grudziądzan, stanął przed trybuną przeznaczoną dla kibiców drużyny gości. Trzymał w rękach maskotkę lwa, będącego symbolem częstochowskiego Włókniarza. W pewnym momencie zaczął wykonywać kontrowersyjne ruchy.

  

 

"Ubolewam nad tym, co zobaczyłem"

 

Postawą "Speedy'ego" zbulwersowany był prezes częstochowskiego klubu, Michał Świącik.

 

- Ubolewam nad tym, co zobaczyłem. Żużel to sport rodzinny, spokojny, gdzie wszelkie próby przemocy powinny być negowane. Myślę, że w tym przypadku reakcja będzie zdecydowana - powiedział Radiu FON.

 

Według niepotwierdzonych dotąd informacji, władze GKM-u zdecydowały o zwolnieniu z pracy mężczyzny, który przebierał się za "Speedy'ego".

zdr/ radiofon.fm
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie