Roczna dziewczynka zginęła w płonącym aucie, gdy jej ojciec uciekał z narkotykami przed policją

Świat
Roczna dziewczynka zginęła w płonącym aucie, gdy jej ojciec uciekał z narkotykami przed policją
spartanburgsheriff.org

26-letni Imhotep Norman jechał z córką samochodem autostradą w Karolinie Południowej. Na widok policjantów, którzy chcieli go zatrzymać do kontroli, przyspieszył. Później zatrzymał auto, wysiadł z niego i zaczął uciekać pieszo. W tym czasie jego samochód zaczął płonąć. Straż pożarna, która przyjechała na miejsce, na tylnym siedzeniu znalazła zwłoki dziecka. Norman uciekał, bo miał narkotyki.

Policjanci zeznali, że zauważyli dym i iskry wydobywające się z podwozia samochodu, później zobaczyli płomienie. Wezwali straż pożarną, która ugasiła płonące auto. 

 

To strażacy znaleźli w środku ciało dziewczynki.

 

Policja znalazła Normana i torbę z narkotykami, którą podczas ucieczki wyrzucił. 26-latek został oskarżony o zabójstwo i znęcanie się nad dzieckiem, grozi mu dożywocie. Jest w areszcie śledczym. Sąd nie podjął jeszcze decyzji w sprawie narkotyków, które miał. 

 

"Pomógłbym swojej córce"

 

Norman twierdzi, że "samochód zapalił się, dopiero kiedy z niego wysiadł". Podkreślił, że jeśli byłoby tak, jak mówią śledczy, "pomógłby córce".

 

- Widziałem iskry dochodzące spod opon, kiedy próbowałem się zatrzymać. Nie wiem, co stało się z samochodem, którym nie mogłem się zatrzymać - dodał.

 

Babcia dziewczynki przekonywała sąd, że Norman mówi prawdę. - Umarłby za nią - powiedziała Christina Palmer.

 

- Nie wierzę w to, co mówią. Uratowałby swoje dziecko - podkreśliła.

 

Zbiórka na pogrzeb dziecka

 

Na portalu crowdfundingowym internauci zorganizowali zbiórkę pieniędzy na pogrzeb dziecka. Zebrano już ponad 4 tys. dolarów.

 

"Ta sytuacja, z którą mam do czynienia, wpłynęła na całe moje życie. Jak Bóg mógł zabrać takie piękne, kochające dziecko i zabrać ode mnie moje dziecko?" - napisała w oświadczeniu matka dziewczynki Thaisha Young.

maw/dro/ thestate.com

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!