"Nie było ciężko wyglądać jak Gwen Stefani". Marta Wiejak w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kultura

- Po pierwszym odcinku programu stwierdziłam, że muszę się dobrze bawić i mieć jak największy dystans - powiedziała Marta Wiejak, która zaśpiewa utwór Gwen Stefani "Don't speak". Uczestnicy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na antenie Telewizji Polsat w sobotę o godzinie 22:05 pokażą, co przygotowali dla widzów.

- Nie chciałam śpiewać tego utworu, ponieważ wiem, że był on już wykonywany wcześniej w programie, bałam się porównań. Dlatego nie oglądałam poprzedniego wykonania. Nie było ciężko wyglądać jak Gwen Stefani, ponieważ okazało się, że potrzebuje tylko podklejonego czoła, żeby wyglądać tak jak ona. A większość zostanie wykonana charakteryzacją - powiedziała Marta Wiejak.

 

- Mamy takich wspaniałych trenerów Agnieszkę Hekiert i Krisa Adamskiego, którzy nam pomagają. Są naszymi "lustrami" i dzięki nim, wszystko jest możliwe. Sama nie dałabym rady - dodała. 

 

Marta Wiejak pochodzi z Puław, gdzie przez kilkanaście lat uczęszczała do Zespołu Baletowego "Etiuda". W 2009 roku skończyła Studium Wokalno-Aktorskie im. D. Baduszkowej w Gdyni. Aktorka współpracuje m.in. z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Operą na Zamku w Szczecinie, Teatrem Wielkim - Operą Narodową w Warszawie. 

Za piosenkę "Don't speak" w 1998 roku Stefani dostała nagrodę Grammy.

 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w sobotę w Telewizji Polsat o 22:05.

 

maw/msl/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie