Bokser pocałował w usta reporterkę podczas wywiadu. "Jesteśmy przyjaciółmi"

Świat
Bokser pocałował w usta reporterkę podczas wywiadu. "Jesteśmy przyjaciółmi"
Facebook/KubratPulev

Kubrat Pulev, bułgarski mistrz wagi ciężkiej, po swoim ostatnim zwycięstwie pocałował kobietę, która przeprowadzała z nim wywiad - informuje CNN. Dziennikarka Jenny Sushe nazwała to zdarzenie "żenującym" i "dziwnym". "Po naszym pocałunku oboje śmialiśmy się z tego i podziękowaliśmy sobie" - napisał bokser w opublikowanym na Twitterze oświadczeniu.

Współautorka programu Vegas Sports Daily, rozmawiała z Pulevem po walce, pytając go, jak zachował spokój podczas pojedynku i kiedy planuje wrócić na ring. Bokser postanowił zakończyć wywiad pocałunkiem.

 

"(Trochę) żenujące" - w taki sposób Sushe opisała zachowanie Puleva. "Sushe jest moją przyjaciółką. Po mojej sobotniej wygranej dołączyła do mnie i moich przyjaciół na imprezie" - poinformował bokser w oświadczeniu. 

 

 

"Naprawdę nie ma w tym nic więcej"

 

"Po naszym pocałunku, oboje śmialiśmy się z tego i podziękowaliśmy sobie. Naprawdę nie ma w tym nic więcej" - dodał. 

 

 

Jednak autorzy programu Vegas Sports Daily określili Sushe jako "ofiarę niechcianego, nieoczekiwanego i nieoczekiwanie silnego pocałunku".


Poinformowano także o tym, że "incydent zostanie zbadany. Nie wykluczono podjęcia "kolejnych kroków".

 

"Jesteśmy oburzeni tą sytuacją"

 

"To, co stało się z panią Sushe, było kompletnie nieuzasadnione. Jesteśmy oburzeni tą sytuacją" - czytamy w oświadczeniu. "Chcemy wyjaśnić, że kobiety powinny czuć się bezpiecznie i wygodnie wykonywać swoje obowiązki zawodowe, wolne od nadużyć, postępów, nękania w miejscu pracy" - dodano.

msl/luq/ CNN

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze