Kierowca bmw prowadził samochód z doczepionym wozem rolniczym

Polska
Kierowca bmw prowadził samochód z doczepionym wozem rolniczym
pixabay.com/blickpixel

Funkcjonariusze tarnobrzeskiej policji, którzy patrolowali okolice miasta, zatrzymali do kontroli jadącego w kierunku Sandomierza kierowcę bmw. Policjanci zauważyli bowiem, że za samochodem jechał doczepiony do niego wóz rolniczy, który zazwyczaj przypinany jest do ciągnika.

W niedzielę około godziny 10, policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy w Tarnobrzegu (woj. podkarpackie) zauważyli jadące drogą krajową nr 77 w kierunku Sandomierza auto osobowe.

 

Samochód marki BMW miał doczepiony z tyłu dwuosiowy wóz - powiedział portalowi echodnia.eu sierżant sztabowy Eligiusz Skuza. Wozy tego typu z reguły przypinane są do ciągników.

 

Wracający do domu mieszkaniec gminy Dwikozy (pow. sandomierski) został zatrzymany do kontroli na terenie gminy Gorzyce. Funkcjonariusze ukarali kierowcę mandatem - potwierdziła podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona ze służby prasowej komendy miejskiej policji w Tarnobrzegu.

 

Funkcjonariusze zabronili również kierowcy dalszej jazdy. Doczepiony wóz musiał zostać odłączony i pozostawiony w bezpiecznym dla innych kierowców miejscu.

rob/hlk/ polsatnews.pl, echodnia.eu
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie