Spotkanie senatorów PiS z Kaczyńskim. "Nie wiadomo gdzie się odbędzie i o czym będzie się mówiło"

Polska

- To jest rutynowe spotkanie z klubem senackim, nic nadzwyczajnego - powiedział Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości pytany przez dziennikarzy o tematy, które mają być omawiane na spotkaniu z senatorami PiS.

We wtorek na zebranych przed Senatem RP polityków czekał autobus. Senatorowie mówili dziennikarzom, że nie wiedzą, gdzie jadą, ani jakie tematy pojawią się na spotkaniu z prezesem Jarosławem Kaczyńskim. - Jak się Senat zaczyna o 11, to mamy spotkanie klubu o 10:30. I to jest rodzaj klubu, tylko będzie trwało troszeczkę dłużej i będzie brał udział pan prezes - powiedziała Polsat News senator Anna Maria Anders. 

- Nie wiadomo, gdzie się odbędzie spotkanie i konkretnie nie wiemy, o czym będzie się mówiło. Brzmi głupio, ale tak jest - dodała. 

 

- Mamy wyjazdowy klub, spotkanie rutynowe z panem prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Będziemy omawiali nasze wewnętrzne sprawy i tyle mogę powiedzieć -  mówił z kolei senator Jan Maria Jackowski. Pytany o miejsce spotkania odpowiedział: "To nie jest tajemnicze miejsce, tylko chodzi o to, żebyśmy mieli komfort spokojnej rozmowy i porozmawiania o ważnych tematach dla państwa polskiego". 

 

Politycy spotkali się na warszawskim Żoliborzu. - To jest rutynowe spotkanie z klubem senackim, nic nadzwyczajnego - zaznaczył Jarosław Kaczyński po dotarciu na miejsce. 

 

 

pgo/ml/ polsatnews.pl, Polsat News

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze