Informacje o działalności społecznej i przepis na chleb. Poseł Gryglas wydał gazetkę

Polska

- Gazeta zawiera moje credo, czyli zasady i wartości, którymi kieruję się w życiu i w polityce. (...) Na końcu niespodzianka, przepis na pyszny chleb poselski - powiedział poseł klubu PiS Zbigniew Gryglas, prezentując przed kamerą Polsat News swoją "Gazetę Poselską". "Moja rodzinka zajada się tym chlebkiem już kilka lat i w ogóle nam się nie nudzi" - czytamy pod przepisem.

"Nie będziemy niemi" - czytamy na pierwszej stronie gazetki przygotowanej przez posła Zbigniewa Gryglasa. Wiceprezes Porozumienia wyjaśnił w rozmowie z reporterką Polsat News, że "czołówka" "Gazety Poselskiej" zawiera jego "credo, czyli zasady i wartości, którymi kieruje się w życiu i w polityce".

 

Jak czytamy, celem Gryglasa jest to, by "Polacy żyli na poziomie UE jak Włosi, Hiszpanie czy Niemcy". "By to zrobić, musimy zapewnić Polsce bezpieczeństwo" - dodał poseł.

 

Wakacje dla Małych Kresowian

 

Gryglas podkreślił w gazetce, że w debacie o przyszłości Unii Europejskiej opowiada się za "powrotem do jej korzeni".

 

"Wiem jak ważne jest, by nasz, polski głos, był słyszalny na formalnych oraz nieformalnych gremiach, gdyż tworzone w UE regulacje często przesądzają o polskim sukcesie lub porażce" - napisał poseł.

 

- W gazetce są też informacje na temat działalności poselskiej, zarówno tej w Sejmie, chodzi o wystąpienia, interpelacje, jak i takiej społecznej - powiedział Gryglas. Jak dodał, jest m.in. organizatorem Wakacji dla Małych Kresowian, czyli wyjazdów dzieci z dawnych Kresów do Warszawy.

 

"Kibicuję Naszym", "kocham konie"

 

W "Gazecie Poselskiej" są także informacje o życiu prywatnym posła klubu PiS. - Żyję jak wszyscy, więc uczestniczę w wydarzeniach sportowych i zbieram grzyby - podkreślił w rozmowie z reporterką Polsat News.

 

Gazetka zawiera także prywatne zdjęcia posła. Każda z fotografii ma swój podpis, m.in. "Kibicuję Naszym", "Z niewidomym Karolem na tandemie" i "Kocham konie".

 

"Życzę smacznego"

 

- Na końcu gazetki niespodzianka, mój prezent dla państwa. Przepis na pyszny chleb poselski - powiedział Gryglas.

 

- To nie jest tylko reklama, ja ten chleb rzeczywiście piekę i go serwuję mojej rodzinie. Zajadają się tym chlebem i państwu także życzę smacznego - dodał przed kamerą Polsat News. 

zdr/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie