Zrobili ojcu wyjątkowy prezent. Na urodziny dostał ponad 15 tys. wiadomości z życzeniami

Świat
Zrobili ojcu wyjątkowy prezent. Na urodziny dostał ponad 15 tys. wiadomości z życzeniami
Pixabay/Pexels

"Życzcie naszemu tacie wszystkiego najlepszego" - ogromny bilbord z takim napisem, zdjęciem i numerem telefonu ustawili przy drodze w pobliżu Atlantic City dwaj bracia; w ten sposób postanowili uczcić 62. urodziny swojego taty. Efekt przerósł ich oczekiwania. Mężczyzna z okazji swoich 62. urodzin już otrzymał tysiące wiadomości z życzeniami.

Bilbord zachęcający do składania urodzinowych życzeń 62-latkowi pojawił się 6 marca w pobliżu Atlantic City. Umieszczono na nim zdjęcie mężczyzny, jego numer telefonu oraz zachetę do składania zyczeń. 

 

Chociaż mężczyzna urodziny będzie obchodził 16 marca to niemal natychmiast po pojawieniu się bilbordu zaczął dostawać życzenia. Zaczęło się od wiadomości od nieznajomego o imieniu Nick. Jubilat podziękował za życzenia i zapytał, skąd się znają. Wtedy okazało się, że Nick wziął numer z bilbordu przy drodze. Do tej pory 62-latek otrzymał już ponad 15 tys. urodzinowych życzeń. 

 

Synowie jubilata byli przekonani, że życzenia złoży ojcu kilku sąsiadów i znajomych. Nie spodziewali się wiadomości od ludzi z niemal całego świata.

 

pgo/dro/ cnn.com

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!