Wydała 25 tys. dolarów na serię operacji plastycznych, by wyglądać jak księżna Meghan Markle

Świat
Wydała 25 tys. dolarów na serię operacji plastycznych, by wyglądać jak księżna Meghan Markle
The Associated Press

Xochytl Greer, prawniczka i matka trojga dzieci, przeszła serię operacji plastycznych i zabiegów kosmetycznych, by wyglądać jak żona księcia Harry'ego Meghan Markle. 36-letnia kobieta na m.in. korekcję nosa, liposukcję brzucha, ud i pośladków wydała 25 tys. dolarów. Teraz przyznaje, że "kiedy patrzy w lustro, znowu jest szczęśliwa. Nadal widzi siebie, ale w lepszej wersji".

Odkąd Xochytl Greer, prawniczce z Teksasu, urodziło się drugie dziecko, kobieta straciła pewność siebie. Jak mówiła nie mogła już nosić dopasowanych ubrań i bez względu na to, jaki makijaż nałożyła i jak się ubierała nigdy nie czuła się atrakcyjnie. Od dawna jednak podziwiała piękno i klasę księżnej Sussex. Nim Meghan Markle została żoną księcia Harr’ego, Greer śledziła jej karierę aktorską i coraz bardziej chciała wyglądać jak ona.

 

Cztery miesiące temu 36-latka postanowiła poddać się serii operacji plastycznych, by spełnić swoje marzenie. Chirurg plastyczny wykonał: plastykę nosa, liposukcję brzucha, ud, pośladków, wypełnienie pod oczami, wypełnienie warg i botoks.

 

"Teraz czuję się świetnie"

 

- Kiedy patrzę w lustro, jestem znowu szczęśliwa, wciąż widzę siebie, ale w lepszej wersji - powiedziała Greer. - Miałam bardzo duże problemy z pewnością siebie, ale teraz czuję, że mogę założyć ładną sukienkę i nie muszę nosić makijażu, ponieważ czuję się świetnie. Wciąż noszę ubrania tej samej wielkości, ale teraz idealnie pasują - dodała.

 

Pytana przez dziennikarzy o to, czy uważa, że wygląda jak Meghan Markle powiedziała, że "nie sądzi, by wyglądała identycznie, ale widzi pewne podobieństwa, przede wszystkim jej nos teraz zdecydowanie bardziej przypomina nos księżnej".

 

- Osiągnęłam to, czego chciałam. Kiedy moje dwuletnie dziecko widzi Meghan w telewizji wskazuje na nią i mówi "Mamusia, mamusia" - mówi Greer.

 

- To śmieszne, ale sprawia, że ​​czuję się dobrze. Codziennie czuję ulgę, dzięki tej zmianie. Znowu lubię wychodzić i pokazywać się ludziom - przyznała kobieta.

 

 

ked/msl/ storytrender.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie