Pawłowicz wypomniała wiek żonie prezydenta Francji. Internauci przypomnieli, że jest od niej starsza

Polska

"A podobno eksponatów w muzeum nie wolno dotykać" - napisała Krystyna Pawłowicz pod zdjęciem całującej się pary prezydenckiej Emmanuela i Brigitte Macron. Kiedy internauci zaczęli komentować i przypomnieli posłance PiS, że jest o rok starsza od francuskiej pierwszej damy, Pawłowicz dodała "ona jest muzeum, a ja ciągle liceum".

41-letni Emmanuel Macron jest żonaty z 66-letnią Brigitte Marie-Claude Trogneux-Macron. Poznał ją jako uczeń w szkole, gdy była jego nauczycielką w liceum w Amiens.  

Krystyna Pawłowicz urodziła się 14 kwietnia 1952 roku, Brigitte Trogneux - 13 kwietnia 1953 r.

 

"Mój czas w polityce dobiegł końca"

 

Znana z kontrowersyjnych wpisów w mediach społecznościowych i wystąpień posłanka PiS w grudniu ubiegłego roku zpowiedziała na Twitterze, jej czas w polityce "dobiegł końca". "Teraz młodzi. Pozdrawiam" - oświadczyła. 

 

Zaznaczyła jednak, że nie likwiduje swojego profilu na Twitterze. "Profilu nie likwiduję - można będzie robić wpisy, a na jesieni, po załatwieniu swoich spraw, może wrócę. Można też kontaktować się przez pocztę na moim profilu TT" - dodała.

 

Według b. ministra spraw zagranicznych, europosła Dariusza Rosatiego "wygaszanie" aktywności Pawłowicz ma związek ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego.

maw/dro/ polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze