Pożar garażu na Podkarpaciu. Nie żyje mężczyzna

Polska
Pożar garażu na Podkarpaciu. Nie żyje mężczyzna
OSP Świlcza

Do tragicznego pożaru doszło w nocy w miejscowości Bartkowice (woj. podkarpackie). W garażu znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak informuje podkarpacka policja, to ciało 32-letniego właściciela posesji, na której wybuchł ogień.

Do pożaru w miejscowości Bratkowice doszło w nocy z soboty na niedzielę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ogień wybuchł w drewnianym garażu znajdującym się na prywatnej posesji.

 

"Po dotarciu na miejsce, zastano budynek drewniany cały objęty ogniem. Niestety potwierdziły się informacje, że w środku znajduje się osoba, dlatego strażacy rozpoczęli walkę z czasem" - poinformowała OSP ze Świlczy. W akcji wzięły udział jednostki z JRG 1 Rzeszów, JRG 2 Rzeszów, OSP Bratkowice, OSP Mrowla, OSP Świlcza i OSP Trzcianka. 

 

OSP Świlcza

  

Kiedy strażakom udało się wejść do środka, znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny. Jak informuje podkarpacka policja, to ciało 32-letniego właściciela posesji, na której doszło do pożaru. 

 

OSP Świlcza

 

Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia z udziałem biegłego ds. pożarnictwa. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego pożaru.  

pgo/prz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie