Dwoma BMW zajechali drogę, wyciągnęli pasażerów i pobili. Zatrzymano czterech mężczyzn

Polska
Dwoma BMW zajechali drogę, wyciągnęli pasażerów i pobili. Zatrzymano czterech mężczyzn
KPP Biłgoraj

Policjanci z Biłgoraja (Lubelskie) zatrzymali czterech mężczyzn, którzy zaatakowali 28- i 32-latka na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Kościuszki. Napastnicy zajechali drogę podróżującym Volkswagenem, a następnie wyciągnęli mężczyzn z auta i pobili. Jeden z agresorów miał przy sobie metalową pałkę. Za napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia może grozić im do 8 lat więzienia.

Do pobicia doszło w nocy z piątku na sobotę. Jak ustalili policjanci, przed napaścią, na stacji paliw, między mężczyznami miało dojść do sprzeczki, po której każdy wsiadł do swojego pojazdu i odjechał.

 

"W pewnym momencie przed skrzyżowaniem ul. Lubelska i Kościuszki pojazd marki Volkswagen, którym poruszali się 28- i 32-latek oraz kierująca 18-latka, został wyprzedzony przez samochód marki BMW, natomiast za nimi zatrzymało się drugie BMW, uniemożliwiając tym samym kierowcy wykonanie jakiegokolwiek manewru" - czytamy w komunikacie policji.

 

Po zablokowaniu drogi, z pojazdów wysiadło czterech mężczyzn, którzy pobili 28- i 32-latka. Jeden ze sprawców miał metalową pałkę.

 

Pobici mężczyźni zgłosili się do szpitala, a następnie poinformowali policję o zdarzeniu.

 

KPP Biłgoraj

 

Funkcjonariusze zatrzymali sprawców ataku. To mieszkańcy Biłgoraja w wieku 19, 20 i 21 lat. Mężczyźni dziś usłyszą zarzuty. Grozi im kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

WIDEO: Kraków: 25-letni kierowca BMW 520 usiłował wyciągnąć policjantowi broń. Został postrzelony

 

 

 

bas/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie