W Wołominie pościg policji, padły strzały

Polska
W Wołominie pościg policji, padły strzały
pixabay.com

W sobotę wieczorem wołomińscy policjanci ruszyli w pościg za uciekającymi mężczyznami; padły strzały ostrzegawcze - poinformowała w niedzielę Magdalena Bieniek z sekcji prasowej KSP. Dodała, że dwóch z czterech mężczyzn udało się zatrzymać.

- W sobotę około godziny 21.30 policjanci z Wołomina chcieli zatrzymać samochód do kontroli przy ul. Wileńskiej, ale kierowca pojazdu robił wszystko, żeby tego uniknąć - relacjonowała Magdalena Bieniek. Wskazała, że kierowca "miał zajeżdżać drogę policjantom, wykonywać gwałtowne ruchy - hamować i przyspieszać, aż w końcu doprowadził do kolizji z samochodem".

 

- Gdy doszło do zderzenia, z auta wybiegło czterech mężczyzn, którzy zaczęli uciekać" - dodała. Za uciekającymi osobami ruszyli policjanci, wtedy też - podała Bieniek - padły dwa strzały ostrzegawcze. - Dwóch mężczyzn udało się zatrzymać; pozostali dwaj są poszukiwani - poinformowała oficer prasowa. Jak dodała, mężczyźni okazali się obcokrajowcami. Byli trzeźwi. - Czynności policyjne dalej trwają - podkreśliła.

ked/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie