"Myślami z Gdańskiem..." - napis na Tauron Arenie Kraków

Polska
"Myślami z Gdańskiem..." - napis na Tauron Arenie Kraków
Tauron Arenie Kraków

Po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza wokół hali Tauron Arena Kraków wyświetlany jest ledowy napis "Myślami z Gdańskiem...". "Jesteśmy wstrząśnięci tym, co się stało" - powiedziała rzecznik agencji zarządzającej obiektem Katarzyna Fiedorowicz-Razmus.

"Tak jak wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tym, co stało się w Gdańsku. Solidaryzujemy się i współczujemy rodzinie pana prezydenta Pawła Adamowicza" - powiedziała w poniedziałek rzecznik prasowa agencji ARM zarządzającej obiektem Katarzyna Fiedorowicz-Razmus.

 

- Wszystkim gdańszczanom i całej rodzinie składamy kondolencje, i robimy to także za pośrednictwem obiektu Tauron Arena Kraków, na którym wyświetliliśmy napis "Myślami z Gdańskiem..." - dodała i podkreśliła, że napis, który wyświetlany będzie do późnych godzin wieczornych "jest wyrazem solidarności całego miasta Krakowa".

 

 

Prezydent Adamowicz zmarł w szpitalu w poniedziałek po południu. W niedzielę wieczorem został zaatakowany nożem w Gdańsku przez 27-letniego Stefana W., który podczas finału WOŚP wtargnął na scenę.

 

maw/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie