"Wbrew pozorom, to bardzo romantyczny film". W piątek "Underdog" wchodzi do kin

Kultura

- O to chodziło właśnie, aby zrównoważyć, żeby było dużo scen walki i dobrze pokazać ten sport, a z drugiej strony pokazać człowieka, który o coś walczy, nie tylko jest to sport, ale walczy też o jakieś emocje, uczucia - powiedziała Aleksandra Popławska, odtwórczyni roli Niny w filmie "Underdog", który już w piątek, 11 stycznia, wchodzi na ekrany kin.

- Jeśli ktoś lubi męskie starcia, męską rywalizację, dużą ilość testosteronu, to właśnie to w tym filmie znajdzie - zapowiedział z kolei Jarosław Boberek, który wcielił się w rolę Dziedzica.


- Wbrew pozorom, to jest bardzo romantyczne kino. Zachęcam panie, żeby się o tym same przekonały. Ten film mówi o miłości, o walce, o tym, żeby się nie poddawać. Nasz główny bohater, którego gra Eryk Lubos, jest człowiekiem po przejściach, pokazuje, że na miłość jest zawsze pora i w życiu naszego bohatera ta miłość też się zjawia, dość niespodziewanie, jak taki nagły cios - powiedział w Polsat News Tomasz Mandes, aktor i producent "Underdog", który na uroczystej premierze filmu oświadczył się swojej partnerce.

 

 

"Underdog" to w żargonie sportowym ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę. Film opowiada historię takiego właśnie zawodnika MMA, Borysa "Kosy" Kosińskiego (Eryk Lubos), który w walce ze swoim największym rywalem, Denim Takaevem (Mamed Khalidov), popełnił błąd, który przekreślił jego karierę.


Okazuje się jednak, że okoliczności nie pozwolą mu porzucić brutalnego sportu i jeszcze raz będzie musiał wejść do klatki. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia to pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka; o zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość; a także o walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

 


Obok jednego z czołowych zawodników MMA, w filmie występują znakomici polscy aktorzy, m.in. Eryk Lubos, Aleksandra Popławska, Janusz Chabior, Jarosław Boberek czy Krzysztof Kiersznowski. Na kinowym ekranie debiutuje natomiast Emma Giegżno - absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych.

prz/ polsatnews.pl, polsat.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie