Striptizer na Barbórce PGNiG. "Niezaplanowany incydent, który potępiamy"

Polska
Striptizer na Barbórce PGNiG. "Niezaplanowany incydent, który potępiamy"
Polsat News

"Potępiamy zaistniałą sytuację i oświadczamy, że na taką formę przebiegu wydarzenia nie było zgody Spółki" - odpisał nam przedstawiciel działu promocji PGNiG, którego zapytaliśmy o występ striptizera podczas imprezy Barbórkowej dla pracownic spółki.

Państwowe Górnictwo Naftowe i Gazownictwo to spółka giełdowa zajmującą się m.in. poszukiwaniami i wydobyciem gazu ziemnego oraz ropy naftowej. Większościowym akcjonariuszem spółki jest Skarb Państwa.

 

30 listopada ubiegłego roku PGNiG zorganizowało w Rzeszowie imprezę Barbórkową dla pracowników. Tradycyjnie zabawa podzielona była na część dla panów tzw. Karczmę Piwną oraz dla pań - tzw. Babski Comber. Jak napisał onet.pl, podczas Barbórki dla kobiet wystąpił mężczyzna w stroju policjanta, który wykonał striptiz.

 

"Kto ten idiotyzm wymyślił"

 

- To jest chory pomysł, by na takie święto, jakim jest Comber, zaprosić faceta, żeby prezentował swoje wdzięki - powiedziała Onetowi anonimowo osoba związana z PGNiG.  - Widać było wyraźnie, że im bardziej on się rozbierał, tym dalej dziewczyny się od niego odsuwały. To było po prostu nie na miejscu, fatalne. Nie wiem, kto ten idiotyzm wymyślił. (…) Takie rzeczy mogą bawić na jakimś wieczorze panieńskim, ale nie na Barbórce - dodała.

 

"Z ubolewaniem stwierdzamy, że podczas tradycyjnej zabawy górniczej doszło do niezaplanowanego incydentu wywołanego spontanicznie przez aktora - podwykonawcę firmy organizującej tę część wydarzenia" - odpisał nam departament PR PGNiG SA, do którego wysłaliśmy pytania dotyczące imprezy i striptizera.

 

"Bez zgody spółki"


Spółka nie odpowiedziała nam na pytania, jaki był cel zabawy, kto zatwierdził scenariusz imprezy oraz ile kosztowało wynajęcie striptizera.

 

"Potępiamy zaistniałą sytuację i oświadczamy, że na taką formę przebiegu wydarzenia nie było zgody Spółki. (...) w momencie zaistnienia niezgodnej ze scenariuszem i nieprzewidzianej sytuacji, podjęto na miejscu niezwłoczne działania zaradcze".

 

Jakie to były działania - PGNiG nie wyjaśniło.

 

 

 

pgo/dro/ onet.pl, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie