Zderzenie samochodu osobowego, tira i autobusu. Zginęło małżeństwo, dwoje dzieci zostało rannych

Polska
Tragiczny wypadek w Domostawie
Galeria zdjęć (9)

W miejscowości Domostawa na dk nr 19 (Podkarpackie) doszło do zderzenia osobowego hyundaia z samochodem ciężarowym i autobusem. Na miejscu zginął 44-letni kierujący hyundaiem, do szpitala przewieziona została 39-letnia pasażerka. Lekarzom nie udało się jej uratować. W wypadku rannych zostało dwoje dzieci. Nikomu z podróżujących autobusem nic się nie stało.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 w Domostawie (odcinek między Niskiem a Janowem Lubelskim). Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w niedzielę przed godz. 3 kierujący ciężarowym dafem z naczepą, na zakręcie drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z osobowym hyundaiem, jadącym w kierunku Rzeszowa. Z kolei kierujący autobusem MAN, próbując uniknąć zderzenia wjechał do przydrożnego rowu.

 

 

Na miejscu zginął 44-letni kierujący hyundaiem, do szpitala przewieziona została 39-letnia pasażerka. Niestety życia kobiety nie udało się uratować. W wypadku obrażeń doznało też dwoje dzieci - chłopcy w wieku 11 i 2 lat, pasażerowie hyundaia. 

 

Na Podkarpaciu panują trudne warunki jazdy z powodu intensywnych opadów śniegu.

 

Tragiczny wypadek w Domostawie
Galeria zdjęć (9)

dk/ PAP, polsatnews.pl, fakt24.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze