Nie chciała zapłacić za manicure. Przejechała właścicielkę salonu kradzionym autem

Świat
Nie chciała zapłacić za manicure. Przejechała właścicielkę salonu kradzionym autem
Las Vegas Metropolitan Police

Policja szuka 21-letniej Krystal Whipple z Las Vegas, która jest podejrzewana o to, że przejechała samochodem po właścicielce salonu kosmetycznego. 51-letnia Ngoc Q. Nguyen nie przeżyła. Według policji, wcześniej Whipple próbowała zapłacić 35 dol. za manicure fałszywą kartą kredytową.

Do tragedii doszło w sobotę 29 grudnia. 

 

Śledczy opublikowali w internecie film z monitoringu. Na nagraniu widać, jak 21-latka wychodzi z salonu kosmetycznego, wsiada do auta i próbuje wyjechać z parkingu. Chwilę później z budynku wybiegły dwie osoby: mężczyzna i kobieta. Właścicielka salonu próbowała zatrzymać auto, stając przed maską. Kierująca autem ruszyła, przejechała po kobiecie. Ciało ofiary było ciągnięte przez samochód przez kilkadziesiąt metrów. 

 

 

Policjanci poinformowali, że przed tym zdarzeniem Krystal Whipple próbowała zapłacić za usługę kosmetyczną fałszywą kartą kredytową. Kiedy jej się to nie udało, powiedziała pracownikom salonu, że musi iść do samochodu po gotówkę.

 

Była już karana

 

Według funkcjonariuszy, auto zostało skradzione miesiąc temu. Po zdarzeniu przed salonem kosmetycznym zostało porzucone niedaleko kompleksu apartamentowców.

 

Whipple została skazana w 2017 roku za próbę kradzieży innego auta. Dostała karę w zawieszeniu, jednak złamała warunki ustalone przez sąd, za co trafiła do więzienia na cztery miesiące. 

 

Policja w Las Vegas opublikowała zdjęcie 21-latki - prosi o pomoc w ustaleniu miejsca, w którym kobieta może się ukrywać.

luq/ml/ apnews.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie